Zrealizowane inwestycje

Warszawa, Zacisze ul. Krośniewicka 9

Warszawa, Zacisze

Czerwona Jarzębina II to niska, kameralna zabudowa mieszkań bezczynszowych, gwarantująca ciszę i spokój. Osiedle jest jednocześnie doskonale skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu znajdują się wszystkie najważniejsze usługi, centra handlowe, szkoły i przedszkola oraz trasy spacerowe. Każde z mieszkań jest wyposażone w instalacją kominkową, własny ogródek, miejsce postojowe oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze.

Inwestycja zakończona 2015

Rembelszczyzna ul. Strużańska

Rembelszczyzna

Żółte Tulipany to osiedle mieszkań bezczynszowych w Rembelszczyźnie, przy granicy z Białołęką. To wygodna, jednorodzinna zabudowa bliźniacza, pośród zieleni, w cichej i spokojnej okolicy, blisko rezerwatów przyrody. Inwestycja składa się z 8 budynków z 16 mieszkaniami o zróżnicowanym układzie i powierzchni, całość w niskiej, kameralnej zabudowie. 

Inwestycja zakończona 2015

Warszawa, Zaciszeul. Krośniewicka

Warszawa, Zacisze

Inwestycja Czerwona Jarzębina I  to przytulne osiedle mieszkań bezczynszowych zlokalizowane w willowej części warszawskiego Zacisza. Zaledwie 6 km od centrum w pobliżu planowanej stacji metra powstało nowoczesne osiedle, które wyróżnia niebanalna architektura i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, których uzupełnieniem są duże ogrody.

 

Inwestycja zakończona: 2015 r.

Warszawa, Zaciszeul. Figara

Warszawa, Zacisze

WellHome Zacisze to kameralny projekt składający się 13 domów w zabudowie szeregowej, zaprojektowany według najlepszych architektonicznych trendów. Minimalistyczna bryła budynków została połączona z żywą kolorystyką elewacji. Do tego funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, transparentna przestrzeń wypełniona naturalnym światłem zachwyca lekkością. Uzupełnieniem przestrzeni są ponad 100 metrowe tarasy oraz duże ogrody zapewniające maksimum prywatności.

Inwestycja zakończona: 2015 r.

Warszawa, Ochotaal. Krakowska

Warszawa, Ochota

Ogrody Ochota to nowoczesna inwestycja z 359 przestronnymi mieszkaniami, dwupoziomowym podziemnym garażem oraz lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Projekt charakteryzują duże przeszklenia, zapewniające mieszkańcą doskonałą dostępność do światła dziennego, a także obszerne balkony, loggie lub przeszkolne ogrody zimowe z z dźwiękoszczelnymi szybami. W każdym mieszkaniu zainstalowane są logotermy. Umożliwiają one indywidualne dostosowanie temperatury wody wpływającej do mieszkania (do celów ogrzewania oraz użytkowych), według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu każdy z mieszkańców będzie mógł sam kontrolować temperaturę wody, oraz obniżyć koszty związane z jej ogrzaniem. Osiedle jest wyposażone w 24-godzinną recepcję oraz ochronę. Częśći wspólne zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców - szerokie, przestronne korytarze oraz nowoczesne windy. Osiedle jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja zakończona: 2013 r.

Warszawa, Białołękaul. Kamykowa

Warszawa, Białołęka

Kamyk Zielony to wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkńcy ponoszą jedynie koszty realnie zuzytych mediów, dzięki czemu mogą zaoszczędzić nawet ok. 500 zł miesięcznie. To komfort życia jak w domku jednorodzinnym, ale dostępny dla każdego, dzięki mniejszym metrażom i atrakcyjnym cenom. Inwestycja to 33 budynki ze 130 mieszkaniami. Do każdego mieszkania przynależy własny ogródek, taras lub balkon oraz miejsce postojowe w cenie. Dodatkowo do mieszkań na piętrach przynależą wysokie poddasza, które można zaaranżować na dodatkową powierzchnię.

Inwestycja zakończona: 2014 r.

Warszawa, Rembertówul. Kadrowa

Warszawa, Rembertów

Rudy Rydz to osiedle powstałe według innowacyjnej idei mieszkań bezczynszowych. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zuzytych mediów. To dobra lokalizacja, zapewniająca doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami oraz komfort życia jak w domku jednorodzinnym. Osiedle Rudy Rydz to 18 funkcjonalnych budynków, o niskiej, kameralnej zabudowie, z mieszkaniami o zróżnicowanym układzie i powierzchni od 57 do 67 mkw.

Inwestycja zakończona: 2013 r.

WarszawaWłochy, ul. Szczęsna

Warszawa

Osiedle Tęczowe położone na 5 hektarach powierzchni obejmuje 3-piętrowe budynki w stylu zabudowy \\\\\\\"nowych kamienic\\\\\\\", z mieszkaniami o pow. od 31 do 78 m2. W każdym z nich znajduje się przestronny hol, winda do poziomu garaży i podjazdy ułatwiające funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Kompleks położony jest w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych, w sąsiedztiwe malowniczego parku i stawu Koziorożca.

Inwestycja zakończona: 2012 r.

Kobyłkaul. Nadarzyńska

Kobyłka

Osiedle Pod Dębem to 59 mieszkań o powierzchni od 33 do 121 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku, wkomponowanym w otaczający go pejzać zieleni. Osiedle znajduje się w Kobyłce, zaledwie 17 km od centrum Warszawy. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a lokale na piętrach balkony. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe. Osiedle jest ogrodzone, otoczone ze wszystkich stron zielenią wraz z małą architekturą towarzyszącą.

Inwestycja zakończona: 2012 r.

WarszawaRembertów, ul. Władysława Szeflera \"Włada\"

Warszawa

Osiedle Magenta zlokalizowane w Rembertowie, to kompleks 15 domów w szeregowej, bliźniaczej zabudowie. Dwukondygnacyjne segmenty o powierzchni 169 m2 mieszczą na parterze: obszerny salon z jadalnią i kominkiem, kuchnię i pomieszczenia gospodarcze. Piętro zaś obejmuje: 4 sypialnie, garderobę i 2 łazienki, a na ostatnim piętrze znajduje się poddasze. Do każdego budynku przynależy garaż oraz prywatne działki o powierzchni od 190 - 311 m kw. Ze względów bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle jest zamknięte.

Inwestycja zakończona: 2011 r.

Ząbkiul. Poniatowskiego / Wiosenna

Ząbki

Osiedle Orla II to zespół sześciu 4- i 5- piętrowych budynków, będący kontynuacją inwestycji „ Centrum przy Orlej”. Wszystkie bloki wyposażone są w windy, osiedle jest ogrodzone i dozorowane. Zlokalizowane w centrum Ząbek, zaledwie 100 m od stacji PKP zapewnia szybkie i dogodne połączenie ze stolicą.

Inwestycja zakończona: 2010 r.

Ząbkiul. Powstanców

Ząbki

Osiedle Powstańców polożone zaledwie 100 m od Warszawy, obejmuje zespół 4- i 5- kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z windą schodzącą do poziomu garaży podziemnych, dostępną również dla osób niepełnosprawnych. Każde mieszkanie posiada loggię, balkon lub ogród zimowy.

Inwestycja zakończona: 2010 r.

Lublinul. Grabskiego

Lublin

Osiedle Grabskiego położone w lubelskiej dzielnicy Bronowice to funkcjonalne mieszkania, o zróżnicowanym metrażu, w budynkach 4-, 6- i 8-piętrowych, z windami i podjazdami. Przystosowane również dla osób niepełnosprawnych, z garażem podziemnym i budynkiem usługowym. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a pozostałe obszerne balkony i tarasy. Budynki położone są na planie kwadratu, tworząc zieloną przestrzeń z częścią rekreacyjno-wypoczynkową.

Inwestycja zakończona: 2010 r.

WarszawaWola - ul. Skierniewicka

Warszawa

Skierniewicka City to nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie, usytuowany u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej. Kaskadowa bryła, szklane ogrody, tarasy i obszerny hol z dostępną dla mieszkańców recepcją czynną 24h/dobę oraz lokale usługowe na parterze budynku, dają komfort i zachęcają do spędzania czasu w miejscu zamieszkania. Inwestycja liczy 17 pięter, posiada podziemne garaże z windami, przestronne korytarze, nowoczesne systemy zabezpieczeń i wysoka jakość wykończenia.

Inwestycja zakończona: 2009 r.

Szczecinul. Małkowskiego

Szczecin

Osiedle Arkadia to 7- piętrowy budynek mieszkalno-usługowy o niezwykłej architekturze, z kamienną elewacją, zwieńczony oryginalnym dachem. Obejmuje 12 mieszkań od 43 do 78 m2 oraz loft z własną windą na ostatnim piętrze. Zlokalizowany w centrum Szczecina, w pobliżu wielu ośrodków kultury i centrów handlowych.

Inwestycja zakończona: 2008 r.

Kozieniceul. Akacjowa

Kozienice

Osiedle Polesie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z bogatą infrastrukturą, niedaleko Puszczy Kozienickiej i osiedla domów jednorodzinnych. Obejmuje 4-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, z 73 mieszkaniami o powierzchni od 30 m2 do 107 m2.

Inwestycja zakończona: 2008 r.

BydgoszczSzwederowo - ul. Kujawska

Bydgoszcz

Architekturę osiedla tworzą 3 budynki mieszkalne w zamkniętej, kaskadowej zabudowie, od 5 do 7 kondygnacji, z  wewnętrznym dziedzińcem pełnym zieleni.Na ostatnich piętrach znajdują się ogólnodostępne tarasy. Każdy budynek posiada windę i garaże, dzięki czemu są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

 

Inwestycja zakończona: 2008 r.

WarszawaTargówek - ul. Biruty / Wincentego

Warszawa

Osiedle składa się z 4- i 7- kondygnacyjnych budynków, zaprojektowanych w unikalnym stylu starej kamienicy, z użytkowym poddaszem i garażem podziemnym oraz lokalami usługowymi na parterze.

Inwestycja zakończona: 2008 r.

WarszawaUrsus - ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa

Budynek 5-kondygnacyjny z luksusowymi mieszkaniami 1- i 2-poziomowymi. Na parterze lokale usługowe. Wysoki standard wykończenia. Przyjemna lokalizacja.

Inwestycja zakończona: 2007 r.

WarszawaWola - ul. Tyszkiewicza

Warszawa

Prestiżowa inwestycja, o podwyższonym standardzie w centrum miasta. Luksusowy 8-kondygnacyjny apartamentowiec o nowoczesnej architekturze, z ogólnodostępnym tarasem na ostatnim poziomie.

Inwestycja zakończona: 2007 r.

WarszawaBiałołęka - Osiedle Strumykowa

Warszawa

Nowoczesny zespół mieszkaniowy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i kompleksu rekreacyjno-sportowego. Mieszkania funkcjonalne, z ogródkami na parterze. Wewnętrzny dziedziniec, całodobowa ochrona.

Inwestycja zakończona: 2006 r.

WarszawaPraga Północ - "Otwocka"

Warszawa

3-piętrowy, kameralny budynek na terenie zamkniętym, z mieszkaniami o pow. od 50 m2 do 75 m2. Budynek usytuowany przy skwerku miejskim, w sąsiedztwie praskiej Bazyliki.

Inwestycja zakończona: 2006 r.

ZąbkiOsiedla Orla II - 2 etap

Ząbki

Kompleks budynków wielorodzinnych 4- i 5-kondygnacyjnych, z przestronnymi tarasami pełniącymi funkcję prywatnych ogrodów. Osiedle zlokalizowane w obrębie ulic Ks. Skorupki,  Wiosennej i Poniatowskiego. Jest to kontynuacja osiedla określanego jako "Centrum przy Orlej".

Inwestycja zakończona: 2006 r.

WarszawaWesoła - Osiedle "Laguna"

Warszawa

Kompleks mieszkaniowy liczący 195 mieszkań. Ciekawa lokalizacja, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego przy ul. Warszawskiej. Osiedle strzeżone.

Inwestycja zakończona: 2005 r.

ZąbkiOsiedle Domów jednorodzinnych "Szwoleżerów II"

Ząbki

Zespół 64 domów jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 132 do 160 m2 . Domy usytuowane na działkach o powierzchni od 220 do 330 m2. Osiedle zamknięte, położone w atrakcyjnej okolicy, blisko lasu.

Inwestycja zakończona: 2004 r.

ZąbkiOsiedle mieszkaniowe "Szwoleżerów I"

Ząbki

Zespół dwóch budynków mieszkalnych, wielorodzinnych o łącznej liczbie 124 mieszkań, o powierzchni od 28 do 75m2. Budynki posiadają parkingi podziemne, z miejscami postojowymi. Na parterze znajdują się lokale usługowo-handlowe.
Osiedle zamknięte.

Inwestycja zakończona: 2003 r.

WarszawaRembertów - Osiedle "Przy Ratuszu"

Warszawa

Zespół budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi, przy ul. Gen. A. Chruściela i Paderewskiego. Kompleks składa się z trzech domów 5-kondygnacyjnych, w którym znajduje się łącznie 195 mieszkań. Funkcjonalne mieszkania - od niewielkich 30 metrowych, po apartamenty o powierzchni 130 m2.

Inwestycja zakończona: 2003 r.

ZąbkiOsiedle "Warszawska"

Ząbki

Kameralny zespół trzech domów, przy ulicy Warszawskiej. Każdy budynek posiada 6 mieszkań, dodatkowo 21 miejsc parkingowych na terenie osiedla.

Inwestycja zakończona: 2003 r.

Ząbkiul. Orla

Ząbki

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe z garażami podziemnymi, wchodzące w skład, tzw. Centrum przy Orlej. Inwestycja położona w sercu miasta, w pobliżu PKP. Budynki łączy pasaż, pod którym znajduje się garaż podziemny.

Inwestycja zakończona: 2000 r.

Ząbkiul. Łąkowa 57

Ząbki

Budynek mieszkalny, wielorodzinny. Kameralna inwestycja, ciekawie wkomponowana w osiedle domów jednorodzinnych. Inwestycja składa się z 16 mieszkań z garażami.

Inwestycja zakończona: 1998 r.